PLAN NA SEZON 2019

PLAN NA SEZON 2019

Ilości turniejów oraz rosnąca z roku na rok liczba aktywnych golfistów świadczy, iż golf w Polsce z każdą chwilą zyskuje na popularności. Pomimo przedłużonego zimowego snu oraz pogody w przysłowiową „kratkę” ruszamy na dobre z sezonem 2019!

W tym roku zawodnicy SPAR Polska Golf Club Polska wystąpią w licznych turniejach w całej Polsce, również w zawodach klasy mistrzowskiej. Czy Klubowicze wyciągnęli wnioski z minionego roku? Czy poprawili technikę podczas przerwy zimowej? Czy są w stanie osiągnąć więcej niż w zeszłym sezonie? Na te pytania, nie jesteśmy w stanie na razie odpowiedzieć, możemy ich wspierać i wierzyć, że znów pokażą golfową klasę…

Tym czasem mamy dla Was zapowiedź dobrze znanego wydarzenia… Tradycja to coś co warto kultywować i podtrzymywać, tym samym uchylamy rąbka tajemnicy… Mistrzostwa SPAR Polska Golf Club 2019… Odbędą się! Już 21 czerwca 2019 r.

Możecie już rezerwować sobie ten termin w golfowym kalendarzu! Więcej informacji już niebawem na naszej stronie internetowej oraz klubowym profilu na Facebooku.

Śledźcie nas na bieżąco!